1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

Hakkımızda

2010-2011 eğitim öğretim yılında açılan okulumuz 6000m² kapalı ve 39000 m² lik açık alana sahiptir. Son teknolojilerle donatılmış laboratuarları ve zengin içerikli sosyal çevresi ile öğrencilerimizin her türlü gereksinimine yanıt veren bir ortam oluşturulmaktadır. Ormancılık ve Orman Ürünleri, Elektrik, Bilgisayar Programcılığı programlarıyla eğitime eğitime devam eden okulumuz açılan ve açılması planlanan programlarıyla yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası düzeydeki ihtiyaçları karşılayarak gelişmiş Meslek Yüksekokullarından birisi olmayı kendisine ilke edinmektedir.

MİSYONUMUZ

Mesleki ve teknik eğitim alanında iş dünyasındaki küresel eğilimleri dikkate alarak sanayi, ticaret ve hizmet sektörlerinin rekabet güçlerini artıracak bilgi ve becerilerle donatılmış, yenilikçi, girişimci ve mesleki etik anlayışına sahip, alanlarında uzmanlaşmış, son teknolojik yenilikleri kullanarak, bilgilerini sürekli yenileyen ve kazandıkları bilgi ve becerilerini sorumlu meslek elemanı anlayışı ile birleştirerek iş piyasasında aktif rol alan, mesleki ve teknik ara elemanlarını, uluslararası kalite ve standartlarda eğiterek iş dünyamıza kazandırmaktır.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası düzeyde Mesleki Teknik Eğitim politikalarının ve stratejilerinin oluşturulmasında etkin rol alan, iş dünyasının beklentilerine uygun kalite ve yeterlilikte elemanlar yetiştiren lider bir Meslek Yüksekokulu olmaktır.